Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

KEÇİÖREN ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

 

Ankara’nın metropol ilçelerinden biri olan Keçiören Türkiye’nin nüfus olarak ikinci büyük ilçesidir. Adrese dayalı nüfus kayıt sisteminin 2015 verilerine göre nüfusu 889.876 kişidir. Keçiören ilçesinde nakliyat işleri göz önüne alındığında Keçiören asansörlü nakliyat ilk akla gelen isimdir. Nakliyat piyasasında evden eve nakliyat olarak hizmet vermekteyiz. Genç, dinamik ve işinde uzman çalışan kadromuz ile müşterilerimizin memnuniyetini hedeflemekteyiz. İşinin ehli şirketimizin hizmeti memnuniyeti sağlanmış müşterilerimiz tarafından sizlere dilden dile aktarılmaktadır. İşimize başlamadan önce ilk kuralımız çalışanlarımızın güvenliği ve sağlığıdır. Çalışmaya başlamadan önce bu güvenlik şartımızı esas alarak uygun ortam oluşturmaktayız.

 

Alışılmış nakliye hizmetlerinin dışında günümüzde yaygın olarak kullanılmaya başlayan asansörlü nakliyat şekli bünyemizde mevcuttur ve bizi diğer firmalardan bir adım öne çıkaran bir özelliktir. Keçiören asansörlü nakliyat ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin eşyaları asansör aracılığıyla dilediğiniz yükseklikteki katlara herhangi bir zarar görmeden güvenli bir şekilde çıkarılmaktadır. Hizmetimizi sizin açınızdan kusursuz hale getirebilmek için öncelikli olarak bizden istediğinizi tam olarak bize aktarmanız gerekmektedir. Bunun akabinde istekleriniz kayıt altına alınarak size kusursuz bir hizmet sunmaktayız. Eşyalarınız araçlarımıza yüklenmeden önce teker teker kayıtları tutularak eşyaların sayısı, özelliği ve şu anki bulunduğu durum göz önünde bulundurulur. Sizin tarafınızdan onayı alındıktan sonra işleme alınır. Onay işleminden sonra artık eşyalarınız bize emanettir ve sorumluluğu bizim üstümüzdedir. Eşyalarınıza herhangi beklenmedik bir zarar gelmesi halinde mesuliyeti bize aittir. Yükleme işlemi yapılmadan önce kırılgan olan eşyalarınız dikkate alınarak yükleme işlemi ve sırası buna göre yapılır. Geniş yükleme kapasiteli araçlarımız eşyalarınızın rahatça seyahati için dizayn edilmiştir. Eşyalarınız bulunduğu yerden araçlarımıza yüklenmesi için dışarıya çıkarılırken asansörlü taşıma sistemimiz ile dışarıya aktarılır.

 

Yükleme işlemi yapıldıktan sonra dilediğiniz adrese güvenle ulaştırılır. Nakliye araçlarımızın uzman şoförleri tarafından adresinize temkinli bir şekilde ulaştırılır. Keçiören asansörlü nakliyat olarak eşyalarınızı sizi mağdur etmeyecek saatte ve zamanında verdiğiniz adrese ulaştırmaktayız. Eşyalarınız yerine ulaşınca taşıma işlemine başlamadan önce çevre güvenliği kontrol edilerek asansörlü taşıma sistemimiz kurulur. Asansörlü taşıma sistemi ile kişisel hatalar ortadan kalkar ve yerini profesyonel bir hizmet alır. Eşyalarınız özenle dilediğiniz yere taşınır. Bize emanet ettiğiniz hali ile size tekrar teslim edilir. Şimdiden bizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunar kapımızın siz değerli müşterilerimize her zaman açık olduğunu dile getirmekten mutluluk duyarız.

(0312) 381 08 08

(0537) 955 47 42

Etiketler

Ankara Nakliyat
Keçiören Nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Şehir İçi Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Keçiören Nakliyat 2014