Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

ABİDİN PAŞA NAKLİYAT

Sizler de Ankara da oturan bireyler misiniz? Bir yerden başka bir yere taşınırken nakliyat firmalarına ihtiyacınız mı var? Artık sizler de zorlanmadan kendiniz için uygun bir adresi tercih ederek bizler ile iletişime geçmeyi tercih edebilirsiniz. Biz Keçiören evden eve nakliyat olarak Ankara ve yakınlarında oturan bireyler için nakliyat alanında en özel hizmetleri sunmak için burada yerimizi alıyoruz. Sizler için sadece bir telefon kadar uzağınızda olmayı tercih ederken her zaman en kaliteli şekilde hizmet sunmayı da ön görüyoruz.

 

Taşınma söz konusu olunca herkes için bol zahmetli anlar demektir. Bu yüzden de Ankara yakınlarında olan herkesin Abidin Paşa nakliyat hizmetlerinden yararlanabilmesi adına uzun yıllar boyu sizler için hizmetlerimize devam ediyoruz. Hizmetlerimiz içerisinde en çok dikkat ettiğimiz konu sizlerin eşyalarına en ufak zarar gelmeden taşınmasını sağlarken bunların da olduğunca hızlı olmasını sağlamaktır. Bu yüzden daha çok sunduğumuz işlemlerde asansörlü taşıma alternatiflerini tercih ederek hem zamandan hem de işten tasarruf elde ediyoruz. Asansörlü taşıma işlemleri öncesinde sizlerin tekrar bir yorgunluk ya da zahmetler ile uğraşmasına engel olmak için eşyaların paketlenmesinden taşınmasına ve tekrar yerleştirilmesine kadar her şeyi eksiksiz bir şekilde sunuyoruz. Bizden alacak olduğunuz hizmetleri tek tek söyleyecek olur isek bunlar;

 

·         Abidin paşa nakliyat olarak istediğiniz tarih içerisinde bizler ile iletişime geçmeniz ve eşyaların alınacak olduğu adresi vermeniz gerekir.

·         Sizlerin verdiğiniz adrese istediğiniz an geliyoruz.

·         İlk olarak eşyaların incelenmesini yaparak onlara uygun ambalaj e paketleme ürünleri getiriyoruz.

·         Taşınma sırasında eşyalara en ufak bir zarar gelmesine engel olmak için paketleme işlemlerinde en kaliteli malzemeleri tercih ediyoruz. Bu şekilde eşyalar daha bir şekilde korunmaktadır.

·         Eşyalara uygun malzemeler getirildikten sonra kartonlar ve patpat ürünleri ile uzman ekibimiz ambalajlama işlemlerini sunuyor.

·         Ürünlerin ambalajı yapıldıktan sonra üst katlardan beden gücünü kullanarak indirmek yerine daha çok asansörlü işlemleri tercih ediyoruz.

·         Asansörlü merdivenler sağlam bir şekilde evin önüne kurulur ve eşyaların aşağı indirilmesi sağlanır.

·         Abidin paşa nakliyat firması olarak her şeyin en garanti olarak sağlanması için bu ürünleri kapalı çelik kasa araçlar ile taşıyoruz. Sizlerden aldığımız her bir ürün için ayrı ayrı olacak da sigortalama yapıyoruz.

·         En son verilen adrese eşyaları teslim ediyoruz.

 

Bu işlemler ile eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmış oluyor.

 

Keçiören Nakliyat 2014