Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

BEYPAZARI NAKLİYAT

Beypazarı nakliyat olarak Ankara içinde ya da yakın yerlerde olan taşımacılık konusunda hizmetlerimizi sunuyoruz. Bu işlemleri kalitesine uygun bir şekilde sunuyor olmamız Keçiören evden eve nakliyat konusunda her şeyi eksiksiz olarak sunmamızı sağlıyor. Bizlerden alacak olduğunuz her hizmet kaliteli halleri ile yer almasından dolayı en ufak sorun yaşamanıza olana vermez. Aksi bir durum olmasına engel olmak için de işlemlerimizde birçok şeye dikkat ederek sunmayı planlıyoruz. Beypazarı nakliyat olarak bizlerden hizmet almak için ise sadece iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizlere hizmetleri sunarken ambalajlama konusunda da her şeyi bizler üstleniyoruz.

 

Ambalajlama işlemleri sırasında gerekli olan tüm malzemeleri yanımızda getiriyoruz. Bu işlem için en kaliteli ürünleri kullanarak eşyaların başlarına en ufak bir sorun dahi gelmesine engel oluyoruz. Her eşyanın hassasiyet ağırlık ya da hacmine uygun olan paketlemeleri yaparak onların her birine uygun malzemeleri de yanımızda temin ediyoruz. Bu sayede bir kere bizler ile iletişime geçtikten sonra tüm işlemleri bizlere gönül rahatlığı ile sunabiliyorsunuz.

 

Kullandığımız malzemeler;

·         Özel kalın olarak üretilen hava balonları olan patpatlar

·         Eşyaların çizilmesini engellemek için sert kartonlar

·         Sargı iplikleri

·         Koli bantları

·         Uzman kadro ekibi ile her şey sınırsız olarak sizler için sunulmaktadır.

 

Eşyalar ne kadar sağlıklı bir şekilde paketlenir ve ambalajlanır ise sizlerin eşyaları da  o kadar az hasar alarak taşınacaktır. Burada en önemli noktalardan bir tanesi ise tabi ki de uzman kadro olmaktadır. Çünkü eşya ne kadar iyi paketlenir ise paketlensin uzman kadro düzgün taşımaz ise istenilen kalite alınamayacaktır. Bu yüzden her an uzman kadro ile yerimizi almayı tercih ediyoruz.

 

Beypazarı nakliyat olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerin bir yandan da daha hızlı ve rahat olması için asansörlü taşımacılık hizmetlerini sunuyoruz. Asansörlü taşımacılık hizmetleri için;

 

·         İlk olarak uzman kadromuz verilen adrese gelir.

·         Paketleme ve ambalajlama işlemlerini eksiksiz bir şekilde yapar.

·         Bundan sonra asansör binanın ya da ofisin önüne dikkatli bir şekilde kurulur.

·         Uzman kadro paketlenen eşyaları asansöre yükler.

·         Asansör düzgün bir şekilde yeni adrese eşyaları taşır.

·         Bunları tekrar yeni verilen adrese taşıyarak yerleştirmesini yapar.

Bu işlemleri eksiksiz bir şekilde yaparak sizlerin tüm işlemleri kaliteli ve düzgün bir şekilde almasını sağlar. Sizlerin Beypazarı nakliyat ile yan yana olmanız her şeyin iktidarlı bir şekilde olmasını sunuyor.

 

Keçiören Nakliyat 2014