Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

Emek Nakliyat

Ankara içi veya şehirler arası tüm illere profesyonel ve deneyimli personelimiz ile evden eve taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Uygun nakliye fiyatlarımız ile birlikte sizlere tam istediğiniz gibi sorunsuz bir taşınma hizmeti vermekten memnuniyet duyacağız.

 

İş yeri taşıma hizmetlerimizi deneyimli kadromuz ile en kısa sürede tamamlayarak vermekteyiz. Taşınma öncesi ofisinizde bulunan tüm elektronik ve elektrikli cihazlarınız olması gerektiği gibi güvenli bir şekilde paketlenir ve araçlarımızda her türlü emniyet tedbirleri alınarak taşınır.

 

 

Emek Evden Asansörlü Nakliyat şirketi, eşyalarınızı evinizden alıp yeni evinize en hızlı şekilde taşımaktadır. En önemlisi de eşyalarınız sıfır hasar ilkesiyle taşınmaktadır. Eşyalarınızın taşıma işlerinde ki her basamak, uzman kadrolar tarafından gerçekleştirilmektedir. Sıfır hasar ilkesinin yanı sıra eşyalarınızın hepsi sigortalanmaktadır.

Türkiye ve Ankara standartlarına uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek, müşteri memnuniyetini yükseltmek en  üst düzeye çıkarmak ve sürekliliği sağlamak. Müşterilerimizin bütün hak ve hukuklarına göre saygı duymak , korumak ve kollamak . personellerimizin eğitimini, bilgi ve becerilerini arttırmak. Araç  filosunu  sürekli genişleterek, teknolojiyi yakından takip eden araç ve ekipmanları kullanmak.


Keçiören Nakliyat 2014