Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

Balgat Nakliyat

Balgat nakliyat ev yada ofis taşıma hizmetinde her zaman en iyi sonuçlar yaşamak ve yaşatmak için var olan bir firma olmuştur. Her zaman çağın getirdiği yenilikleri müşterilerimize iletmek amacını taşıyarak teknoloji peşinde koşmayı kendimize misyon edindik. Taşıma sektöründe ambalajlama konusu en önemli detaydır. Bu detay üzerinde her zaman en kalitelisi üzerine yoğunlaşma dikkat ettiğimiz noktadır. Eşyalarınızın en iyi şekilde taşınabilmesi için hizmet sunuyoruz bir tek şeyin bilincindeyiz ki evden eve nakliyat hizmetinin son derece önemli olduğunun farkındayız ve aldığımız bir işte hem maddi hem manevi bir sorumluluk taşıdığımızın bilincindeyiz.

 

Bir işin iyi yapılabilmesi için o işin sevilmesi gerekir. Bir işin sevilmesi ve benimsenmesi demek o işin dört dörtlük ortaya çıkması demektir. İşte biz Balgat nakliyat işimizde iyi olmanın temel prensibinin bu noktalarla ortaya çıktığı düşüncesindeyiz. Ve her zaman nakliyat hizmetinin çok özel bir iş olduğunun farkındayız. Farkında olduğumuz bir şey daha var. O da evden eve nakliyat sadece eşya taşımak değil yuva, aile taşımaktır. İşte bu özel alana girdiğimiz andan itibaren aile bireylerine olsun, yaşam alanına olsun saygımız da o anda oluşur.

 

Taşınma Aşamaları

İyi bir nakliye şirketi ile anlaşma sonrasında yapılacak tetkikler ilk aşamadır. Profesyonel ekip tarafından bütün eşyalar sistemli bir şekilde paketlenme aşamasından geçer. Tüm eşyalar cinslerine göre sarılma işlemleri tamamladıktan sonra bu sefer ikinci aşama olan taşınma safhasına geçilir burada da profesyonel şoförlerimiz tarafından taşınma adımı gerçekleştirilir. Yeni taşınılacak yuvada ekip belirtilen düzen çerçevesinde eşyaları yerleştirir. Ve gün müşterinin güler yüzüne tanık olarak bitirilir. Tüm bu hizmetler kurumsal ilkelere bağlı olarak verilir. Bu sayede güvenilir hizmet alarak taşıma işleminiz sonuçlandırılır. Tüm bunlar profesyonel çerçeve içerisinde sunulur.

 

Taşınma Esnasında Paketleme

Sökülen bütün eşyalar uzman ekiplerce paketlenir. Burada önemli olan paketlenen cisimlerin içeriklerine uygun dizaynlardır. Mutfak bölümünde olan kırılacak eşyalar kendi aralarında sınıflandırılarak paketlenir. Bunlar kırılacak eşyalar, tencereler, beyaz eşyalar gibi. Yatak odası ya da yemek odası mobilyaları özel ambalajlarla hazırlanılır. Aynı titizlikle taşınması gerçekleştirilir.

 

Balgat nakliyat her zaman sektörde standartlar üstünde olmayı başarmış, her zaman kalitesinden ödün vermemiş bir taşımacılık firmasıdır. Profesyonel ekibi ile müşterisine en güvenli hizmeti verebilmek adına aslında en yakındayız. Müşteri memnuniyeti her zaman değişmeyen ilkemizdir. Keçiören nakliyat olarak firmalar içerisinde başarımızdan ödün vermemek adına haklı gurur yaşama durumumuz bakidir.

 

Keçiören Nakliyat 2014