Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

Dikmen Nakliyat

Ankara merkezli, Dikmen nakliyat firmamız, şehir içi ve şehirler arası tüm nakliye işlerinizi itina ile yerine getirmek ve sektörde lider olmak için çaba göstermektedir. Dürüstlük ve kalite çizgisinden asla dışarı çıkmayan firmamız, yapmış olduğu işe saygı duymaktadır. Bu saygı ile işimizin gerektirdiği en ince teferruatlara kadar dikkat ederek, müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. İçiniz rahat olarak taşınması gereken eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz. Size sunduğumuz kaliteli hizmet ve güven sayesinde, gözünüz asla arkada kalmayacaktır.

 

Hizmetlerimiz ve Kalitemiz

Taşınması gereken eşyalarınız, Dikmen nakliyat firmamız tarafından kırılma, çizilme vb, zararlara karşı sigorta ile teminat altına alınmaktadır. Çalışmakta olduğumuz güvenilir sigorta şirketimiz, bizim neden olduğumuz tüm zararlarınızı kısa süre içinde karşılamaktadır. İşinin uzmanı, tecrübeli personellerimiz sayesinde sökme, montaj lama ve ambalajlama işlemleri itina ile yapılmaktadır. Ambalajlama işlerimizi eşyalarınızın büyüklüğü veya hassasiyetine uygun kaliteli malzeme ve ebatlarda ürün kullanarak ambalajlamaktayız. Kurumsal hizmet anlayışımızla eşyalarınızı sözleşme yaparak taşımaktayız. Ücretsiz eksper hizmetimi sunarak uygun olan planlamaları yapmaktayız. Sözleşme ile daha çok müşterimizin menfaatine uygun olarak, eşyalarınızı sizin istediğiniz yerlere yerleştiriyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için ön planda yer almaktadır. Her kata ve yüksekliğe uygun olarak tasarlanmış asansör hizmetimiz de mevcuttur. Eşyalarınızı bina içinden taşımak, hem zor olacak hem de çizilme, kırılma ve deforme olma gibi zarlara neden olacaktır. O nedenle asansörlü taşıma hizmetini size sunarak bu riskleri sıfıra indiriyoruz. Taşınılacak yerinde asansör hizmeti sayesinde eşyaları boşaltırken aynı sorunları yaşamamak açısından, çok faydalı olacağı aşikardır.

 

Bizimle Çalışın Rahat Edin

Her bütçeye uygun ekonomik taşıma fiyatlarımız ile sizlere bu hizmeti sunmaktayız.  Sizin memnuniyetiniz ve eşya taşıma ihtiyacı olan çevrenizdeki dostlarınıza bizi önererek bu kaliteli ve güvenli hizmetlerimizden yaralanmasını sağlaya bilirsiniz. Bölgesinde lider konumunda çalışmalar sergileyen,  Dikmen nakliyat firmamız daha ileri seviyelerde hizmet vermek için çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca beraber çalışmakta olduğumuz, Keçiören nakliyat şubemizde bu hizmetleri aynı şekilde sunmaktadır. Bizimle iletişime geçmek ve bu kaliteli, güvenli hizmetten yararlanmak için internet üzerinden web sayfamıza girerek iletişim adreslerimize ve telefon numaralarımıza ulaşabilir, bizimle çalışmak için müşteri temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.  Alacağınız tüm hizmet garanti kapsamı içerisinde sunulur. Ayrıca sigorta teminatı ile eşyalarınız hasar görürse mağduriyetiniz hemen giderilir. Sizde bu hizmetlerden yararlanarak yeni adresinize huzurlu bir şekilde geçebilirsiniz. Aklınıza takılan her soruda kurumsal destek alabilirsiniz.

 

Keçiören Nakliyat 2014