Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

Oran Nakliyat


 

 

Oran Evden eve nakliyat sektöründe, tecrübeli eleman ve konterjan ile şehir içi- şehir dışı, ev ve iş yerinde evden eve taşımacılık hizmeti faaliyetini yapmak için çalışmalarına başlamıştır. Kuruluşundan bu güne geçen süre içerisinde; ev, büro, okul, fabrika, fuar, hastane vb... Kurum ve kuruluşların taşınma hizmetlerini gerçekleştirmiştir. Hizmet kalitesi değişen teknolojiyi de kullanarak sürekli geliştiren firmamız, müşteri güvenini temel alarak çalışmasını sürdürmüş hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti konusunda hedeflenen noktaya ulaşmıştır.

 

Keçiören Nakliyat, uzman ekibi sökülmesi gereken eşyalarınızı temiz düzenli ve hızlı bir şekilde söküp dikkatli bir şekilde ambalajlar, taşımayı hazır hale gelen malzemelerin titiz bir şekilde nakliyesini yapar. Gitmesi gereken adrese de özenli bir şekilde montajını yapar. Size teslim eder. Montaj işi uzman işidir. Gerekli bilgi ve tecrübeye  sahip olana  Keçiören nakliyat, montaj uzmanları bu konuda gerekli olan hassasiyeti ve gayreti göstererek  eşyalarınızı söküp takma işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirir. Keçiören Nakliyat, uzman ekibi montaj yapılması gereken eşyaları doğru bir şekilde söker ve uygun malzemeler ile paketler ve dikkatli bir şekilde taşır, montesini yapar.

 

 


Keçiören Nakliyat 2014