Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

AYRANCI NAKLİYAT HİZMETLERİ

Nakliye işlemleri sırasıyla bir hayli zordur. Ev,ofis, işyeri vb gibi mekan değişimlerinde nakliye olayını en rahata ve kolaya indirmek için Keçiören evden eve nakliyat siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermektedir. Birçok müşterimizin firmamızı seçmesindeki en büyük etkilerden bir tanesi de sizlere bütün işlemlerinizin sorunsuz hallolacağı adına garanti vermemizdir. Ayrancı nakliyat olarak yüksek kalitemiz ve müşterilerimize verdiğimiz sonsuz güven sayesinde bilindik bir firma haline gelmiş bulunmaktayız. Böylelikle firmamızı tercih eden müşterilerimizin hiçbir şekilde sorun yaşamasına izin vermeyiz. Şehir içi veya şehirler arası gibi nakliye işlemlerimizi de siz müşterilerimize sunmaktayız. Eğer Ankara’da veya Ankara çevresinde yaşıyor iseniz Ayrancı nakliyat, sizler için nakliye işlemlerinizi en rahat ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirecektir.

 

Müşterilerimize verdiğimiz yüksek kalite sayesinde, alanında güçlü bir firma haline gelmiş bulunmaktayız. Bizi bu konuma getiren siz değerli müşterilimize tam anlamıyla istenilen şekilde hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyeti için firmamızda yalnızca işinde uzmanlaşmış çalışanlarımız bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti en ön planda bulunduğu için bazı noktalara çok dikkat edilmektedir:

 

·         Yapılan bütün işlemler sorunsuz ve güvenilir bir şekilde gerçekleşir.

·         Müşterilerimize verilen hizmetten asla ödün verilmez.

·         Sigortalı ve asansörlü işlemler gibi alternatifler de bulunmaktadır.

·         Tamamıyla müşteri memnuniyetine göre hareket edilmektedir.

·          

İster evinizi isterse ofisinizi dilediğiniz şekilde ve bütün kolaylıklarla taşımak istiyorsanız Ayrancı nakliyat tercih etmeniz gereken bir firmadır. Müşterilerimizin eşyaları taşınırken küçücük bir sorun bile yaşamamaları için nakliyelerde sigortalı işlem uygulanmaktadır. Eşyalarınızın başına gelebilecek en ufak bir sorunda bile sigortalı işlem sayesinde hiçbir zarara girmeyeceksiniz. Her ne kadar çalışanlarımız büyük bir titizlikle çalışsalar da, müşterilerimiz için bu yalnızca bir önlemdir.

 

 Aynı zamanda taşıdığınız veya taşıdığınız yerin yüksek katlarda olması da göz önüne alınarak asansörlü işlem de uygulanmaktadır. Böylelikle eşyalarınız taşınırken hiçbir zarar görmeden, güvenle, kolaylıkla ve daha hızlı bir şekilde taşınacaktır. Aynı zamanda asansörlü işlem uygulandığı zamanlarda eşyalarınızın merdiven aralarında taşınma sırasında olduğu gibi bir yerlere çarpma riski bulunmaz ve böylelikle eşyalarınızda hiçbir ezilme veya hasar oluşmaz. Bunlar gibi birçok hizmetten yararlanmak için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. Bizi biz yapan ve firmamızın kalitesini arttıran siz müşterilerimiz için kaliteyi her zaman en ön planda tutmaktayız. Tüm işlemleriniz böylece kaliteli ve güvenli bir şekilde hallolacaktır.

 

Keçiören Nakliyat 2014