Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

Çankaya Nakliyat


Çankaya nakliyat size en iyi ,kaliteli ve güvenli hizmeti en güzel bir şekilde sunar. Sizin için elimizden gelenin en iyisini yaparak size en üst seviyede hizmet veririz. Taşınma işi güvenli bir şekilde gerçekleşeceği gibi fiyatlarımız da sizin için gayet uygundur ve kampanyalarımız bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve güveni bizim için önceliktir ve uzman ekibimiz eşyalarınızı güzel bir şekilde taşımak için çabalar. Eşyalarınız da herhangi bir sorun yaşanmadan dilediğiniz mekana taşınma işlemi gerçekleşir. En ufak çizik dahi meydana getirmemek için uzman ekibimiz hassas bir şekilde taşıma işlemi yapar. 

 

Kurumsal Hizmet Anlayışı

Çankaya nakliyat müşteriler için çok hassas davranıp çaba sarf eder. Her koşulda sizi memnun etmek için uğraşırlar. Sizi mutlu etmek bizim görevimiz olup her zaman sizi mutlu etmek için çabalarız. Firmamızın hedefi müşterilerin firmaya güvenmesi ve memnun kalmasıdır. Firmamız eşyalarınıza sigorta işlemi yaparak sizin güveninizi kazanır. Nakliyat işlemi sırasın da eşyalarınız da kırılma, darbe, çizik oluşur ise eşyalarınız sigorta kapsamın da olduğu için hemen değiştirilir. Kaliteli ve uzman ekibimiz eşyalarınızı güzel bir şekilde taşınır ve yerleştirilir. Bazen nakliyat işlemi kişileri zor duruma sokar ve korkutur. Firmamız ile bu sorunu kolay bir şekilde aşarız. Firmamız nakliyat işlemini çok kısa süre içerisin de gerçekleştirir. Firmamız nakliyat işleminin taşınacağı zamanı ve saati size söyler bu süre asla değişikliğe uğrayıp sizi yarı yolda bırakmaz. Eşyalarınız uygun araçlar ile yeni yerine götürülür. Fazla katı olan binalara da bu hizmeti güvenilir bir biçim de vermektedir. Bu binalara asansör kurarak eşyalarınız güzel bir şekilde yukarı katlara çıkarılır. Keçiören nakliyat olarak alanında uzman kadromuz ile güvenilir bir hizmet sunulur. Tüm eşyalarınız hızlı ve garantili bir şekilde yeni adresinize taşınır. Bu işlem alanında uzman personel tarafından kontrol edilerek yürütülür. Sizde rahat bir taşınma dönemi geçirmek istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

 

Uzman Ekip Güvenilir Nakliyat

Çankaya nakliyat taşıma sırasında her zaman eşyalarınızı korur ve hassas bir şekilde taşır. Nakliyat işlemini gerçekleştirecek kişiler nakliyat konusunda profesyonel bilgilere sahiptirler. Umursamaz hareket edip eşyalarınıza zarar verecek kişiliğe sahip değillerdir. Kendilerini eşyaya vererek güzel bir şekil de nakliyatı tamamlarlar. Firmamız dilerseniz eşyalarınızı da paketleme işlemini yaparlar. Güzel bir şekilde kırılıp hasar görmemesi için dikkatli bir şekilde paketleme işlemini yaparlar. Sizde eşyalarınızı düşünüyor ve güvenli firma arıyor iseniz bizi tercih edebilirsiniz.

 

Keçiören Nakliyat 2014