Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

Esat Nakliyat

ESAT NAKLİYAT esat evden eve taşıma hizmetleri sunmakta olan Keçiören nakliyat ta kaliteli güvenilir evden eve nakliyat, Keçiören nakliyat ev ofis taşımacılık ta öncü nakliyat firmasıdır Keçiören evden eve nakliyat yıllardır ev, ofis taşıma, şehir içi, şehirler arası bireysel ve kurumsal taşımalar gerçekleştirmiştir. Keçiören Nakliyat her zaman genç kuvvetli uzman kadrosuyla yeni araç filosuyla sizlere hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat yapan başarılı firmalar tek bir eşyanıza bile dokunmadan tüm evden eve taşınacak eşyalarınızı sigortalatıp, böylelikle evden eve nakliyat sırasında herhangi bir darbe veya düşürme durumunda zararınızın sigortanız tarafından karşılanmasına olanak sağlar. Evden eve nakliyatlarınız da pişman olmamak için sigorta yaptıran taşıma şirketlerini tercih ediniz.

Evden eve – ofisten ofise nakliyatın en önemli ve ilk aşaması ambalajlamadır. Taşınma işlemleriniz esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli prosedürleri uygulayarak, paketleme ve ambalajlama işlemine büyük özen göstermekteyiz. Muhtelif eşyalarınızın gerekli ambalaj malzemeleriyle ambalajlanıp taşıma işlemi için hazır hale getirilmesi eşyanın zarar görmemesi açısından son derece önemlidir. Kullandığımız hava kabarcıklı naylon, graft kağıdı, ambalaj kağıdı, streç film, karton koli gibi malzemeler eşya taşımak için özel olarak üretilmiş malzemelerdir. Profesyonel kadromuz ile paketleme konusunda sıkıntı yaşamamanızı sağlamaktayız. Paketlerin açılmaması, kırılacak eşyaların özenle götürülmesine dikkat edilmektedir.


Keçiören Nakliyat 2014