Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

CEBECİ NAKLİYAT AVANTAJI

Evlerden ya da ofislerden taşınma için nakliye kaçınılmaz bir ihtiyaçtır. Bazen şehir içi bazen de şehirler arası taşınmalar için kaliteli bir işçilik gerektiren işlem olmaktadır. Sizler Ankara ve yakınlarında oturan bireylerseniz bunun için daha çok Keçiören evden eve nakliyat hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Güçlü bir firma olarak tüm işlemlerimizi sizlerden aldığımız güç ve destek ile işlemlerde temizlik ve dürüstlüğü ilke edinerek sağlıyoruz. Kargo sektörünün gelişimlerinde ve yaygınlaşmasında paralel bir yol izleyerek alanında yetişmiş uzman kadro ile her şeyi sağlıyoruz. Uzman ve saha tecrübesini tam olarak bilen insanlar ile çalışırken bizler için önemli olan noktalar bulunmaktadır.

Bunlar;

·         Cebeci nakliyat olarak ilkelerimiz siz müşterilere dürüst olmak

·         Her koşulda hizmet kalitesinden asla ödün vermemek

·         Her koşulda en üst düzeylerde hizmetlere devam etmek

·         Asansörlü ve sigortalı olarak taşıma işlemlerini sunmak bizler için ön planda gelmektedir.

 

Ev ya da ofis gibi yerleri taşımak her zaman zahmetli işler olmaktadır. Bunları tek tek paketlemek sonra onları taşımak ve tekrar dönünce bunları yerleştirmek. Evin ya da ofisin içinde olan kişiler için bu durum eziyetten farklı değildir. Artık Cebeci nakliyat olarak her an sizlerin yanınızda yer alarak bu durumları ortadan kaldırmayı başarıyoruz. Özellik ile ev taşımaları söz konusu olunca eşyalar daha büyük ve ağır olmaktadır. Taşırken ya da bunları yerleştirirken eşyaların başlarına bir şey gelmesi söz konusu olabilir. Firma içerisine sunduğumuz her şeyi sigortalı olarak gerçekleştiriyoruz. Bu sayede sizlerin eşyalarının başlarına en ufak bir şey gelmesine izin vermezken en ufak bir aksilik olur ise diye de sigortalı taşıma işlemleri sunulmaktadır. Bu sayede sizler için böyle sorunlar olması imkansız hale gelmektedir.

 

Cebeci nakliyat olarak her zaman bizleri tercih eden müşterilerin yanlarında olmayı tercih ediyoruz. Ankara ilinin dört bir yanına istediğiniz an taşınmanız ya da zorluk çekmemeniz için asansörlü nakliyat işlemlerini sunuyoruz. Paketleme sorunu olmadan her şeyi kökten bir şekilde halledebileceksiniz. Bizler ile iletişime geçtikten sonra evlerinizde yerimizi alarak istenilen şekilde her şeyi ayarlıyoruz. Olduğunuz ev ya da gidecek olduğunuz ev yüksek katlarda olur ise diye de asansörlü işlemleri tercih ederek işlemlerin daha kısa sürede olmasını sağlıyoruz. Güven içerisinde gerçekleşen bu taşıma sistemi bizlere emanet ettiğiniz her şeyi aynı şekilde almanızı sağlıyor.

 

Keçiören Nakliyat 2014