Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

Mamak Nakliyat

 

Keçiren Nakliyat artık çağımızın vazgeçilmez bir unsuru haline gelmiştir. bir zamanlar taşınmak insanlar için bir kabustu. Aylar öncesinden hazırlıklar yapılır ev eşyaları bir bir paketlenirdi. ama sonuç yine de genelde hazinle sonuçlanırdı. Kırılan ,dökülen.çizelen veya kullanılmaz hale gelen eşyalar büyük bir külfet olurdu. Artık öyle değil...bu iş, profesyonelce yapılıyor. hiç kırılmadan dökülmeden,aylar öncesinden hazırlık yapmadan ve sadece kısa bir zaman dilimi içerisinde evden eve nakliyat sektöründe güven , kalite ve saygıyı prensip edinen firmamız Keçiören Nakliyat kaygılarınızda ve korkularınızda haklı olduğunuzun farkında olup buna önem vermektedir.

Keçiören Nakliyat  ev, ofis, villa, fabrika, askılı tekstil taşımacılığında bireysel ve kurumsal anlamda hizmet vermenin haklı gururunu taşımaktadır. 

 

 

Keçiören Nakliyat; Çelik kasalı, kapalı araçları ve işini seven, titiz, uzman ekibi ile şehir içi ve şehirlerarası, uluslararası evden eve nakliyatta sigortalı, marangozlu, asansörlü, ambalajlı taşımayla ; Saygı değer müşterilerimizin haklı beğenisini ve güvenini kazanmıştır.

 

 

 

Keçiören Nakliyat 2014