Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

GÖLBAŞI NAKLİYAT

 

Ankara’nın merkez ilçelerinden bir tanesi olan Gölbaşı, şehirleşme anlamında da önemli mesafeleri kısa süre içinde kat eden ilçelerden bir tanesi olmayı başarmıştır. Her geçen gün gelişmişlik düzeyinin artırmasında birçok etken önemli rol oynamaktadır. Birçok farklı medeniyetten kalmış tarihi yapılara ve kalıntılara sahip olması da ilçenin önemini arttırmaktadır. Yenimahalle, Haymana ve Çankaya ilçelerinin ortasında yer alan Gölbaşı’nın il merkezine uzaklığı sadece 20 km olmakla birlikte plato üzerinde bulunması da önemlidir. Gölbaşı nakliyat hizmetlerinde firmamızın son derece yeterli bir şekilde imkânlara sahip olması ilçe açısından önem arz etmektedir. İş merkezlerinin de oldukça fazla olmasından dolayı ofis taşımacılığı bir hayli çok sayıda olmaktadır. Firmamızın tercih edilmesiyle son derece profesyonel ekiplerimiz tarafından kusursuz bir hizmet alımı söz konusu olmaktadır.

 

Yeni yapılan yapılarının yüksek katlı olmasından dolayı da asansörlü taşımacılık çok daha kullanışlı olabilmektedir. Bunun için farklı taşıma işlemlerinde tercih edilebilen asansörlü hizmette firmamız tarafından sunulmaktadır. Çok daha pratik ve kolay olan bu taşıma işleminde eşyaların güvenliği ise ön planda tutulmaktadır. Aynı zamanda diğer taşıma şekillerine kıyasla da çok daha hızlı bir işlem gerçekleştirilmesi söz konusudur. Gölbaşı nakliyat ile ofis taşımacılıklarında büyük pencerelerde işlemler olabilirken evden eve nakliyatlarda balkonlar kullanılmaktadır. Asansörün uygun bir şekilde balkona yanaştırılmasıyla eşyaların taşıma işlemi çok rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Balkon kapısının yetersiz olması durumunda ise sökülme işlemleri de ekibimiz tarafından yapılabilmektedir.

 

Taşınma sırasında en önemli hususlardan bir tanesi olan eşyaların paketlenmesi de yine tecrübeli çalışanlarımız tarafından organize edilmektedir. Öncelikle eşyaların uygun bir şekilde ambalajlanması yapılırken daha sonrasında özelliklerine göre tasnif edilmektedir. Kırılma riski olan eşyaların çok daha büyük kolilere konulması sağlanmaktadır. Merdivenlerden yapılacak taşıma işlemlerinde herhangi bir hasar verilmemesi içinde eşyaların köşe kısımları sarılmaktadır. Kenar boşluklarından geçirilmesi de yine kusursuz bir taşıma da gerekli bir başka unsurdur. Eşyaların taşınması kadar araca yerleştirilmesi de oldukça önemlidir. Gölbaşı nakliyat Firmamız çalışanları tarafından belli bir düzene göre araca konulan eşyaların herhangi bir zarar alması söz konusu olmamaktadır.

Keçiören Nakliyat 2014