Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

Bilkent Nakliye

Nakliye sektörü içerisinde hizmet veren birçok firma bulunur. Firma seçiminde mutlaka kaliteye önem veren ve profesyonel hizmet sunan firmalar seçilmelidir. Bu sayede huzurlu bir taşınma dönemi geçirebilirsiniz. Bilkent nakliye olarak zamanında hizmet anlayışı ile size destek verilir. tüm çalışmalarımız profesyonel kavramlar üzerine kurulur. Keçiören nakliyat olarak hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Tüm bu hizmetler garanti kapsamı içerisinde verilir. Ayrıca hızlı hizmet anlayışı içerisinde eşyalarınız nakliye araçlarına özel olarak yüklenir. Tüm nakliye araçlarımız temiz ve bakımlıdır. Taşınma sırasında herhangi bir zarar görmemektedir. Profesyonel çalışanlarımız alanında uzman kişilerden oluşur. Evinizde bulunan tüm eşyalar incelenir ve kırılabilecek olan eşyalar belirlenir.

 

Kaliteli Hizmet Profesyonel Taşıma

Firmamız nakliye sektörü içerisinde geçmişten gelen tecrübe ve birikime sahiptir. Tüm eşyaların paketlenmesinde özel ambalajlar kullanılır. Bu sayede sağlıklı bir şekilde eşyalarınız taşınır. Ayrıca firmamız verdiği bu hizmeti garanti kapsamı içerisinde size özel olarak sunar. Aklınıza takılan her soru da kurumsal müşteri hizmetlerimizden profesyonel olarak destek alabilirsiniz. Beyaz eşyalarınızın taşıması özel yöntemler kullanılarak yapılır. Ayrıca özel taşıma yöntemler eşliğinde taşınır. Bilkent nakliye olarak asansörlü taşıma hizmeti de verilir. Eğer oturduğunuz yer yüksek ise ve merdivenlerden eşyaları indirmek zor olacak ise bu hizmetin ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Özel kurulan asansörler ile eşyalarınız indirilir. Bu hizmet uzmanlık isteyen bir konudur. Bundan dolayı bu alanda profesyonel hizmet veren firmalar tercih edilmelidir.

 

Hizmet Almak İçin Yapılması Gerekenler

Firmamızdan hizmet almak istediğinizde kurumsal çağrı merkezimize ulaşarak istediğiniz tarihe randevu alabilirsiniz. Firmamız ekonomik fiyat politikasına uygun olarak hizmet sunar. Ayrıca sigortalı taşımacılık hizmeti ile de yardımcı olur. Taşıma sırasında eşyalarınıza herhangi bir zarar geldiğinde firmamız ilgili teminattan hasarınızı karşılar. Bilkent nakliye olarak müşteri odaklı çalışma yaparak sizin memnuniyetinizi sağlıyoruz. Her işlem size özel olarak verilir. Ayrıca profesyonel çalışma sonucu eşyalarınız zarar görmeden yeni adresinize taşınır. Yeni adresinize mutlu ve rahat bir şekilde geçmek isterseniz yapmanız gereken firmamızdan randevu almak olacaktır. Kaliteli hizmet sunularak yararlanmanız sağlanır. Yatak odası dolabınız parçalara ayrılacak taşınır ve yeni adresinizde montajı uzman personel tarafından yapılır. Firmamız güler yüzlü hizmet ilkesine uygun olarak size yardımcı olur. Ayrıca karşılaştığınız sorunlar karşısında da hızlı çözümler üretir. Bundan dolayı sektör içerisinde geniş hizmet ağı ile yardımcı olan firmamız profesyonel destek sunacaktır. Ayrıca her hizmet garantili olarak verilir.

 

Keçiören Nakliyat 2014