Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

FİRMAMIZIN SAĞLADIĞI KUSURSUZ NAKLİYAT OLANAKLARI

 

Ankara’nın altıncı büyük ilçesi olarak da bilinen Sincan, gelişmişlik açısından sanayinin ön planda tutulduğu bir bölgedir. Ankara’ya 20 km uzaklıkta bulunan ilçede organize sanayi bölgesi yer almaktadır. Bunun yanı sıra tarım ve hayvancılıkta ekonomik açıdan sürdürülen diğer kollardır. Mobilya başta olmak üzere çok farklı sektörlere ait alışveriş merkezleri de ilçenin önemli yerleri sayılmaktadır. İş merkezlerinin plaza şeklinde yapılmasından dolayı Sincan nakliyat hizmetlerinde asansörlü taşımacılığın yaygın olduğu yerlerden bir tanesidir. Nüfusunun hizmet sektörü içinde önemli bir payı olan ilçede uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız ofis taşımacılığı dışında evden eve nakliyat ve fabrika ürün taşımacılığı da yapmaktadır.

 

Farklı iletişim kanallarıyla irtibat kurulması halinde firmamız hakkında daha detaylı bilgi alınması mümkün olmaktadır. Öncelikle istenilen gün ve saatte nakliye hizmetleri sunulması firmamızın önemli bir avantajı olarak görülmektedir. Bunun yanı sıra eşyaların durumu hakkında bilgilendirme için ekspertiz hizmeti de yine firmamız tarafından sağlanabilmektedir. Taşımacılıkta doğru araç seçimi de önemli unsurlardan bir tanesidir. Bunun için eşyaların çokluğu oldukça belirleyici olmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetlerinde daha çok geniş araç kullanımı söz konusu olurken ofis taşımacılığında küçük kamyonetler yeterli olabilmektedir. Donanımlı ve tecrübeli kişilerden oluşan taşıma ekibimizde paketleme işlemlerinde aktif görev almaktadır. Sincan nakliyat hizmetlerinde sadece taşıma odaklı bir sunum söz konusu değildir. Çünkü taşımayı doğrudan etkileyen paketlemelerin yanlış olmasıdır. Bu nedenle son derece kaliteli ambalajlar ile yapılacak paketleme işlemleri ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Detay gibi görünse de ayrıntıların yapılması sonucunda ürünlerin zarar görme ihtimali en aza kadar indirilmektedir.

 

Ürünlerin doğru bir şekilde paketlenmesinden sonra taşıma işlemi titiz bir şekilde yapılmaktadır. Merdivenlerden yapılacak taşımalarda eşyaların köşe kısımlarına ve çıkıntılara çok daha dikkat gösterilmektedir. Eşyaların araca yerleştirilmesinde olabilecek hasarlar içinde sigorta çeşitleri yer almaktadır. Oldukça temkinli ve tedirgin olan müşterilerimizin eşyalarının güvenliği için farklı şartlara bağlı olan sigorta işlemleri de yapılmaktadır. Böylelikle oluşabilecek zararların kısa süre içinde karşılanması mümkün olmaktadır.  Sincan nakliyat hizmetlerinde kusursuz bir firma olmanın gereğini tam anlamıyla yerine getirmekteyiz.

Keçiören Nakliyat 2014