Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

SİZ İSTEYİN BİZ YAPALIMEryaman nakliyat firması olarak bu düzeni ve iş verimini en yükseğe çıkarmak için bütün yolları kullanmaktayız. Bizim için müşteri memnuniyeti büyük bir önem taşımaktadır. Sonuçta o kişilerin eşyalarını taşıyorsun ve kimse malına zarar gelsin istemez.


Bu amaçla bizim ilk hedefimiz hızlı ve güvenli bir nakliye işlemi gerçekleştirmek olurken, bundan da önce gelen sanki kendi eşyalarımızı taşıyormuş gibi titiz ve özenli davranmamızdır. Ambalaj ve paketleme konusunda sağlam bir işçilik çıkarırken diğer yandan da bu eşyaların yerleştirmesini belli bir düzen içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Her ne konuda olursa olsun düzenle ve özenle yapılan bir işten her zaman sağlıklı sonuçlar elde edilir. Müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önce gelirken kendi çalışanlarımızın da hayatını tehlikeye atacak hareketlerden kaçınmaktayız. Evden, ofisten, bürodan ve daha birçok yaşam alanından taşımacılık işi yapan ekibimiz profesyonel kişilerden oluşur. İşinin ehli olan ve pratik bir el becerisinin yanı sıra güçlü olan ekip arkadaşlarımız her zaman müşteri ile seviyeli fakat güler yüzlü bir çalışma gerçekleştirir. Eryaman nakliyat firması olarak gün geçtikçe daha çok çalışmakta ve kendi sınırlarımızı zorlamaktayız.


     7/24 saat açık olan firmamız müşterilerimizi belli bir saat dilimi zorunluluğuna sokmadan her zaman bize ulaşabilecekleri bir imkan olanağındadır. Taşımacılıkta kolay bir yol olarak gösterilen Eryaman nakliyat firmamız güler yüzlü çalışanları ile müşterilerimize de bir güven ve iç rahatlığı vermektedir. Eğer taşınmanız gerekiyor ve Ankara’da yaşıyorsanız mutlaka bizi tercih etmelisiniz. Müşteri memnuniyetini üst safhada tutan firmamız ile eşyalarınızı bize emanet edip, iç rahatlığı ile taşınması konusunda size yardımcı oluruz.  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Keçiören Nakliyat 2014