Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

BATIKENT’TE NAKLİYE HİZMETLERİ


Batıkent nakliyat açısından oldukça önemli merkezlerden bir tanesi olan batıkent semti yüksek katlı sitelerden oluşan bölgelerinde asansörlü taşımacılık hizmeti vermekle birlikte birçok farklı nakliyat hizmeti de sağlamaktayız. Oldukça iyi bir firma olmamızın gerekliliklerinden bir tanesi olan kaliteli hizmet anlayışı ile Batıkent semtide nakliyat himzeti vermekteyiz. Çok daha pratik olmasının yanı sıra modern bir taşımacılık sağlayan asansörlü hizmetimiz de uzman ekiplerimiz çalışmaktadır.


Periyodik olarak bakımlarının titiz bir şekilde yaptırılmasından dolayı işlem sırasında bir sıkıntı yaşanması söz konusu değildir. Evden eve nakliyatlarda geniş balkonların seçilmesi çok daha iyi olmaktadır. Firmamız tarafından sunulan asansörlü sistem balkona yanaştırılmaktadır. Daha sonrasında mekanizma açılarak ray üzerinde sepetin gidip gelmesi sağlanmaktadır. Belli bir ağırlığa kadar eşyaların konulmasında hiçbir sıkıntı olmadığı gibi devrilmesi de söz konusu değildir. Eşyaların yerleştirilmesinde ise son derece dikkatli olunmaktadır. Çok daha az kişi tarafından kullanılması mümkün olan asansörlü işlemler süre açısından da fayda getirmektedir. Batıkent nakliyat işlemlerinde yapılacak bir diğer önemli işlemde paketleme olmaktadır.


Ekibimiz tarafında hassas bir şekilde paketlenerek sarılan eşyaların sistem üzerine konulması da belli bir sıra gözetilerek olmaktadır. Beyaz eşyaların ve mobilyaların çizik almaması içinde streç malzemeler ile sarılması da yapılmaktadır. Daha sonrasında çok yavaş bir şekilde indirilmesi sağlandıktan sonra araç içine yerleştirilmektedir. Asansörlü sistemin kullanılması sonucunda Batıkent nakliyat işlemleri sonucunda eşyaların hasar alma riski de çok düşük bir seviyeye indirilmiş olmaktadır. Bunun dışında plazalar içinde bu sistemin kullanıldığı görülmektedir. Taşıma, paketleme, yerleştirme işlemlerinin hızlı bir şekilde yapılması dışında gerekli donanıma sahip ekiplerimiz tarafından farklı hizmet çeşitleri de sağlanmaktadır. Avizelerin sökülmesi, beyaz eşyaların çıkartılması, elektrik işlemleri ya da mobilyaların takılması gibi durumlar sayılabilir.

Keçiören Nakliyat 2014