Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

YENİMAHALLE NAKLİYAT

 

Ankara’nın oldukça büyük ve kalabalık ilçelerinden bir tanesi olan Yenimahalle, 54 mahalleden oluşmaktadır. Her ne kadar ova üzerine kurulu alanları olsa da birçok yeri itibariyle engebeli bir araziye sahiptir. Başta Büyükşehir Belediye Binası olmak üzere birçok önemli yapının yer aldığı bir ilçedir. Dünyaca ünlü Atatürk Orman Çiftliği ve Hayvana Bahçesi de bu ilçede bulunmaktadır. Şehirleşmenin hızlanması sonucunda farklı yapıların ortaya çıkmasından dolayı Yenimahalle nakliyat hizmetlerinin önemli merkezlerinden bir tanesi haline gelmeyi de kısa sürede başarmıştır. Başta devlet kurumları olmak üzere iş merkezlerinde farklı işlemler sunan nakliye firmamız son derece profesyonel bir anlayış ile yönetilmektedir.

 

Ankara’nın önemli merkezlerinden birisi olan Yenimahalle kuşkusuz nakliye hizmetleri sağlayan birçok farklı firmaya sahiptir. Ancak bu firmaların sahip oldukları yeterlilik birçok açıdan sorumlu olmaktadır. bu nedenle her türlü belgeye sahip olmanın yanında geniş imkanlar sunulması firmamızı öne çıkaran en önemli etkendir. Geniş araç filomuzun dışında farklı taşımacılık işlemlerinin olması önem arz etmektedir. Başta evden eve nakliyat olmak üzere ofis taşımacılığı, ürün taşımacılığı, eşya taşımacılığı yapılabilen firmamız ile irtibat kurulması yeterli olmaktadır. Yenimahalle nakliyat alanında detaylı bilgiler verildikten sonra en uygun araç ve ekip seçimi yapılmaktadır. Uygun görülen zaman diliminde de nakliye hizmeti sunulmaktadır.

 

Sadece eşyaların taşınması değil, her anlamda yardımcı olunması müşteri memnuniyet oranını yükselten etkenlerdendir. Birçok Yenimahalle nakliyat firmasında eşyaların paketlenme işlemleri bulunmaz. Ancak kaliteli ve kusursuz bir taşıma için muhakkak paketlemede de bulunulması gerekmektedir. Çünkü yapılacak hatalı işlemler sonucunda ürünlerin kırılabilmesi ya da zarar görebilmesi yüksek olasılık içermektedir. Eşyaların tasniflenmesi, kolilemesi, paketlenmesi, ambalajlanması gibi işlemlerin hepsi uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bununla birlikte tereddüt yaşatan müşteriler içinde son derece mantıklı olan sigortalama işlemi sunulmaktadır. Makul fiyatlarda olan bu sigortalama durumuyla eşyalar güvence altına alınmaktadır. Paketlenen eşyaların taşınması da dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Özellikle merdivenlerden indirilmesi gibi durumlarda dikkat edilmelidir. Ancak çok daha kolay bir yöntem olan asansörlü nakliyat hizmetinden de yararlanılması mümkündür. Ayrıca işlemlerin çok daha kısa sürede bitirilmesine de katkıda bulunulmaktadır.

Keçiören Nakliyat 2014