Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

ETLİK NAKLİYAT


     Ankara’nın birden fazla ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçeler kendi içlerinde birçok semt barındırırlar. Bunlardan birisi ise Keçiören’e bağlı Etlik semtidir. Bu semt çevre mahalleleri içine alır. Zaten başkentten bahsederken ilçelerinin ya da semtlerinin çok küçük olması olası bir durum değildir. Hal böyle olunca da taşımacılık konusunda birden fazla nakliye firması bulunmaktadır. Fakat Etlik nakliyat bunların başında gelen bir firmadır. Eşyalarınız güvenli bir şekilde ambalajlanıp taşınması ve zarar görmemesi için başvurulacak güzel bir kurtarıcı yoldur. Son teknoloji ürünlerinden faydalanan firmamız müşterilerimiz memnun bırakacak bir şekilde düzenli ve özenli bir çalışma planı içerisinde ilerlemektedir.


     Sizin eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi düşünüp ona göre ambalaj ve paketleme işlemlerini uyguluyoruz. Belli bir düzen içerisinde yerleştirme yapıldıktan sonra taşınılacak yere ulaşıyoruz. Asansörlü sistemimiz ile hem eşyalarınız zarar görmüyor hem de iş yükünü çalışanlarımızdan birazda olsa çekmiş oluyoruz. Profesyonel bir ekip ile çalışan Etlik nakliyat firmamız çalışanlarımızın güvenliği konusuna da çok önem vermektedir. Sonuçta bir işten verim elde etmek istiyorsak o işi yapan kişilerin sağlıklı ve kendilerini iyi hissetmesi çok önemlidir. Bu yüzden her türlü güvenlik önlemleri ile çalışmamızı gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için ilk sıralarda yer almaktadır. Çünkü müşterilerimizin eşyalarını zarar vermeden taşımak onlar kadar bizi de mutlu eder ve işimizde iyi olduğumuzu gösterir. Firmamıza karşı olan güven bizi daha güzel yerlere getirecek ve müşterilerimizin memnun kalmasını sağlayacaktır.


     Güler yüzlü ekibimiz ile taşımacılık yaparken bize verilen eşyaların emanet olduğu bilincinde olup ona göre çalışmaktayız. Etlik nakliyat firması olarak son teknolojik ürünleri kullanıp üst safhada hizmet veriyoruz. Ev, ofis, büro ve daha birçok yaşan alanınızdan taşınmanız gerekiyor ve bir nakliyat firmasına ihtiyaç duyuyorsanız her zaman hizmet vermek için hazırız. 7/24 açık olan firmamız müşterilerimizin bize ulaşması ise belli saat dilimine gerek kalmadığının en büyük kanıtıdır. Siz söyleyin, biz yapalım. Eşyalarınız emanetimizdir ve onları sizin isteğiniz üzere en hızlı ve en güvenilir bir şekilde taşıma yapmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Keçiören Nakliyat 2014