Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

Ordu Nakliyat


2000 yılında evden eve nakliyat hizmetlerine başlayan firmamız kurumsal bir aile şirketidir. Her zaman müşteri memnuniyetine önem veren Keçiören nakliyat 2000 yılında nasıl bir vizyon ve misyon ile kurulmuş ise şuan günümüzde de aynı standarta ve hatta en iyi boyutları ile siz değerli iş ortaklarımıza kaliteli hizmetler sunmaktadır.

 

Firmamız İstanbul´un en önemli nakliyat şirketlerinde biri olmasından dolayı her zaman titiz ve büyük bir özgüven ile taşımacılık hizmetlerini sürdürmektedir. Evden eve denildiğinde akla ilk gelen nakliyat şirketlerinden biri haline gelen firmamız geçmişten bu yana yapmış olduğu taşımacılık hizmetleri ile adını sadece Ankara değil tüm Türkiye´ye duyurmuştur. Bodrum evden eve nakliyat şirketleri tarafından da her zaman takip edilen ve örnek alınan bir nakliyat şirketi haline gelmiştir.

 

      

Firmamız geçmişin vermiş olduğu tecrübe ve günümüzde sürdürmüş olduğu teknolojik kolaylıklarla evden eve nakliyat hizmetlerinizi hem kolay hem de hızlı bir şekilde sürdürmektedir. Profesyonel hizmetlerinde her zaman büyük destekler alan firmamız özellikle eleman eğitimlerine büyük önem vermektedir. Ana işimiz olan evden eve hizmetlerinde  bir elemanın cam eşyaları nasıl paketlemesi gerektiği yada mobilyaların söküm ve takım işlemlerinin düzgün bir şekilde nasıl yapılır. Bu konuda büyük eğitimlerden geçen elemanlarımız ile firmamız her zaman yoluna devam etmiştir.

 

Evden eve nakliyat hizmetlerinin diğer bir sıkıntısı olan sigorta işlemlerinde firmamız özel sigortalama hizmetlerinden yararlanmaktadır. Her nakliyat şirketine sigorta konusunda destek vermeyen sigorta firmalarının en iyisi olan Keçiören nakliyat ile yıllardır ortaklaşa  çalışmalar sürdürmektedir. 

 


Keçiören Nakliyat 2014