Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

Ordu Nakliyat

Eşyanın belirli bir yerden başka bir yere taşınması önceleri profesyonel olmadan ilkel bir şekilde taşınmakta idi. Günümüz şartlarında artık bu sorun tamamen ortadan kalkıp yerini eşya taşıma konusunda uzman ve ehil sahibi firmalar tarafından yapılmaktadır. Ordu evden eve nakliye firması olarak kurumumuz eşya taşımında sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. 

Firmamız nakliye konusunda yeni geliştirilen teknolojik cihazları ve aletleri kullanarak eşya taşıma işlemini profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Özellikle kadromuzda bulunan farklı sektörlerdeki uzman personellerimiz sayesinde eşya taşımı ve montesi aşamalarında sizlere sorunsuz hizmet sağlamaktayız. Ekibimizde bulunan marangoz ustası eşyanızın bulnduğu yersen hiçbir şekilde zarar görmeden sökülmesini ve tekrar yeni yerleşim birimine aynı itina ve düzen ile kurulmasını sağlamaktadır. 

Gene ekibimiz içerisinde bulunan su ve kanal tesisatı ustamız bonyo , tuvalet ve mutfak gibi yerlerdeki eşya ve monte kurulumlarını uzman bir şekilde yapmaktadır. Ekibimizde bu gibi özelliklerde bulunan profesyonel elemanlarımızın yanı sıra elektrik uzmanı personelimiz sayesinde de evinizde bulunan elektronik cihazların hiçbir şekilde zarar görmeden sökülmesi, ambalajlanması ve yeni yerleşim yerine kurulmasını sağlamaktadır. 

Keçiören Nakliyat 2014