Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

Malatya Nakliyat

Malatya Nakliyat; Bizi arayarak bizden bilgi ve fiyat alıyorsunuz. 
Taşıma esnasında sorun yaşamamak için elektronik aletlerinizi 1 gün önceden fişten çekmeniz gerekiyor. 
Size ekspertizlerimizi gönderiyoruz, bu sayede nakliyat işlemi süresince eşyalarınız sigortalanacağı için sigorta poliçesi imzalanıyor ve eşyalarınıza yönelik ambalaj malzemesi temin ediyoruz. 

Uzman ekibimizle evinize geliyoruz ve demonte edilmesi gereken mobilyalarınız varsa onları parçalara ayırarak zarar görmeyecek şekilde ambalajlıyoruz. 
Diğer ambalajlanması ve kolilenmesi gereken eşyalarınızı kolileyip araçlarımıza özenle istifliyoruz. 

Aracımız yola çıkarak eşyaların taşınması gereken yere geliyor ve eşyalar isteğiniz doğrultusunda evinize yerleştirilip demonte vaziyetteki mobilyalarınızı monte ettikten sonra anahtarınızı size teslim ediyoruz. 

Bir ev taşınırken mutlaka taşınacak eşyaların nasıl taşınacağının planlanması ve gerekli koordinasyon hazırlıkları gereklidir. Bu plan çerçevesi içerisinde eşyaların paketleme ve yükleme aşamaları için hazırlıklar yapılmalıdır .
Bütün eşyalar dikkatle demonte edilmeli ve nakil işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilip yerleştirilmelidir. Bu aşamalarda nakliyat firması eşyalarınıza özenle ve hassasiyetle gerekli önemi vermelidir. 


Taşınacak her türlü eşyayı en iyi ve sadece biz taşırız düşüncesiyle hareket edip , 
"Türkiye’de öncü ve lider, Dünyada da tanınır bir marka" olmaktır. 

Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır. Hedef alanımız yalnızca bulunduğumuz şehir ya da ülke değil tüm dünyadır. Global ticaret hayatında entegre bilgi teknolojimizin getirdiği olanaklarla taşımacılık sektöründe 
lider olma hedefimizin gerçekleşmekte olduğunu görüyoruz. 
Keçiören Nakliyat 2014