Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

Urfa Nakliyat


Ekonomi dünyasında boy gösteren firmaların en ciddiye alması gereken konu, kalifiye eleman konusudur. Bu konuyu bazı sektörler kolayca halledebilmektedir. Çünkü bu sektörlerde çalışmak için belirli lise bölümlerini, ön lisans ve lisans programlarını bitirmek gerekmektedir. Okullar sayesinde işin inceliklerini öğrenen bireyler, bu tür sektörlerde doğrudan kalifiye eleman olarak görev alabilmektedir. Oysa bazı sektörlerin böyle bir avantajı bulunmamaktadır. Bu sektörlerde yer alan firmaların birçoğu, kalifiye olmayan elemanlarla işe başlamaktadır. Oysa bu durum, hem firmanın işlerinin kötü gitmesine sebep olacak, hem de ortaya konan ürün veya hizmetlerin kalitesiz olmasına ortam hazırlayacaktır.

Urfa Evden Eve Nakliyat olarak eleman seçimine son derece önem vermekteyiz. Ne yazık ki sektörün çalışan temin edebileceği bir okul bulunmamaktadır. Ancak Urfa evden eve nakliyat, kendi okulunu kendisi kurmakta ve kendi derslerini kendisi vermektedir. Firma olarak öncelikle dürüst, güvenilir, müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek bireyleri firmamıza dâhil etmekteyiz. Akabinde tüm personellerimize bir sektörel eğitim vermekteyiz. ‘Hangi durumlarda neler yapılmalıdır? Hangi alet nasıl kullanılmalıdır?’ gibi konuların verildiği eğitimimiz sonrasında yeni elemanlarımızı eski elemanlarımızın kontrolü altında çalıştırmaktayız. Böylece işin pratik boyutunu da öğrenen personellerimizin iyice pişmesini sağlamaktayız. Tüm personellerimizin kusursuz hizmet vermesinin yegâne sebebi de verdiğimiz bu eğitimlerdir.

Urfa Evden Eve Nakliyat personelleri, eşyalarınızın en kaliteli yöntemlerle paketlenip nakledilmesi için her türlü ayrıntıyı düşünmekte ve sizlere her konuda yardımcı olmaktadır.


Keçiören Nakliyat 2014