Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

Van Nakliyat


Ev taşıma işlerinizde evinizde bulunan mobilya ve beyaz eşyalar demonte edilir. Demontesi yapılan eşyalar hijyenik ambalajlama malzemeleriyle sarılır. İkinci adreste monte ve dizaynı profesyonel marangozlarımız tarafından yapılır.

Evden eve nakliyat şirketlerinden farklı şekilde çalışan firmamız, evden eve nakliye işlerinizde evinizde bulunan tüm ufak ve kırılacak eşyaları hijyenik paketleme malzemeleriyle sarar ve koliler. Koli üzerlerine ne olduklarını yazar.

Ofis ve büro taşıma işlemlerinizde firmamız sizlere uzman ve profesyonel kadrolar ile ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve asansörlü taşıma hizmeti sunar.Van’daki tüm ofis taşımalarınız 7/24 kesintisiz olarak yapılır.

Van ev eşyası ve ofis eşyası taşıma işlemleri sırasında eşyalarınız sigorta altına alınır. Ev eşyanız araç kapıya yanaşmasıyla birlikte sigorta altına girer. Firmamız sizlerin tüm şehir içi evden eve nakliyat ve şehirlerarası evden eve nakliyat işlerinizde sigortalı taşımacılık hizmeti sunar.

Şehirlerarası evden eve nakliyat işleriniz için firmamız, geniş araç filosuyla ve uzman kadrosuyla hizmet verir. İlden ile evden eve nakliyat firmaları arasında size en kaliteli taşımacılık hizmetini sunan tek firma.


Keçiören Nakliyat 2014