Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

Akçay NakliyatAkçay asansörlü taşıma hizmeti veren diğer firmalardan farklı olarak sorun tanıma ve iş takip sistemi acil lojistik destek gibi ek uygulamalarla hizmetlerini güçlendiren firmamız Akçay Balıkesir evden eve asansörlü nakliyat şehir içi şehirlerarası yük taşımacılık sektöründe lider şirketler arasında bulunmaktadır. Akçay merkezli faaliyet gösteren asansörlü evden eve nakliye şirketimiz Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine evden eve taşımacılık faaliyetlerini deneyimli kadrosu ile profesyonel bir şekilde yürütmektedir. Akçay içinde eşyalarınızın alınacağı mevcut evinizin ve taşınacağınız yeni evin cephe şartlarının uygun olması durumunda evinizi asansör aracımız vasıtası ile daha hızlı bir şekilde taşımaktayız.

Akçay evden eve nakliyat şirketleri arasında müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile kendini kanıtlamış bulunan nakliye şirketimiz sizlerin de taşınma işlemlerinizi yerine getirmekten memnuniyet duyacaktır. Firmamız  Akçay içi hizmet veren bakımlı ve temiz araçlar ev ve işyeri eşyası taşımak için tasarlanmış kapalı çelik kasalar ve hasarsız taşınmayı sağlayacak kaliteli ambalaj malzemeleri ile tüm eşyalarınızı deneyimli personeli ile garantili olarak yeni adresinize en ucuz fiyat ve ücrete taşımaktadır.

 

Keçiören Nakliyat 2014