Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

Çanakkale Nakliyat


Keçiören evden eve taşımacılık firmamız Çanakkale evden eve nakliyat işlemlerinizde sizlere profesyonel kadrosuyla 7/24 ambalajlı, sigortalı ve marangozlu taşımacılık işlemi sunar. Ev taşıma işlemlerinizde sizlere geniş araç filosuyla, profesyonel ekibiyle ve teknolojik şartlara uygun ekipmanıyla, siz değerli müşterilerine kaliteli sorunsuz hizmet sunar.

 

Keçiören nakliyat prensip olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Bu sebep den dolayı firmamız tüm taşımacılık işlerinizde,  sizlerin sorunlarla karşı karşıya kalmamanız için işin takibini profesyonel yetişmiş kadrosuyla yapar. Oluşabilecek tüm sorunlar giderilir. Bizim için siz önemlisiniz, sizler olmadan firmamızda olmaz. Memnuniyet sağlayarak müşterileriyle bir dost ve aile olan firmamız sizlere hizmet için var.

 

Keçiören taşımacılık firmamız tüm taşımacılık işlerinizde evinizde bulunan tüm mobilyalarınızı söker, ambalajlar ve ikinci adres de montesini yapar. Firmamızın konusunda uzman paketleme elemanları evinizde bulunan kırılacak eşyalar ve ufak eşyalarınızı hijyenik şekilde sarar ve kolilemesini yapar.

Firmamızda parça eşya taşımalarında, sizlere eşyanızın miktarına göre uygun maliyetlerle hizmet sunmaktadır. Firmamız günlük parça eşya taşıması yapmaktadır.

 

Keçiören taşımacılık firmamız,  ofis taşıma işlemlerinizde sizlerle sigortalı taşımacılık hizmeti sunarak eşyalarınız yolda başına gelecek tüm olaylara karşı garanti altına alınmasını sağlar. Eşyanın değerine göre sigortası yapılır. Yapılan sigorta bedeli taşıma bedelinin dışındadır.

Keçiören Nakliyat 2014