Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

                                  HIZLI VE SORUNSUZ TAŞINMALAR

 

Taşınmak elbette kolay bir iş değildir. Zamanın yanı sıra maddi desteğin önemli olduğu bu süreçte sorun yaşanmaması adına kaliteden asla ödün verilmemelidir. Kalite denildiğinde öncelikle akla kullanılan malzemelerin kaliteleri gelse de asıl kalite firmanın bir bütün olarak hizmetlerinde aranmaktadır.  Bizler evden eve nakliyat adı altında uzun sürelerdir hizmet sunmaktayız. Ekip yıllardır bu iş içerisinde deneyim kazanmış, müşteri memnuniyetine önem veren, güler yüzlü ve prensipli kişilerden oluşmaktadır. Zamanın önemini bilen ve çalışmalarına hız katan ekip eşyaların en ufak bir çizikle dahi karşılaşmaması adına büyük bir özenle muhafaza etmektedir. Herkesin beklentisine cevap verebilecek çalışmalara sahip olan firmama aynı hızla yıllarca daha sektörde hizmetlerine devam etmeyi arzulamaktadır.

Hizmette kalite arayan ve çalıştığı kişilerin her daim sektörde en iyilerden olması isteyen kişiler hayatta her daim zamandan ve paradan mağduriyet yaşamayacaklarının bilincine sahip olmaktadırlar. Her sektörde amatörce çalışmalar yapan kişiler bulunmaktadır. Bu kişiler ne yazık ki kendisini tercih eden kişilere büyük sıkıntılar yaşatmaktadırlar. Maddi ve manevi zorluklarla karşılaşmış olan herkes bu sayede kaliteden asla vazgeçilmemesi gerektiğine dair tecrübe edinmektedirler. Örneğin ev, iş yeri, ofis, parça eşya, fabrika, otel, yurt gibi her türlü taşınmalarda il adres olan evden eve nakliyat günler öncesinden gerekli hazırlıkları yapmaktadır. Bu sayede zaman kaybını engellediği gibi, kullanacağı ekipmanları da kaliteli ürünlerden tercih ederek maddi zararlar karşısında eşya sahiplerinin üzüntü yaşamamalarını engellemektedir.                 

Nakliyat sektöründe yapılan ödemler, alınan kaliteli hizmetlere oranla oldukça makul seviyelerde olmaktadır. Uygun fiyat ve ödeme seçeneklerini gören herkes kendi çabaları ile taşınma eziyetleri çekmek yerine evden eve nakliyat ile kısa sürede ekstra ödemeler yapmadan sıfır hasar ile taşınmalarını gerçekleştirmektedirler. Sigortalı taşımacılık hizmetleri sunmakta olan nakliyat firması bu özel hizmet sayesinde hem kendilerini hem de müşterilerinin bütçelerini güven altına almaktadır. Eşyalara seyahat halinde ya da ekip taşımaları gerçekleştirirken bir sorun olduğunda sigorta şirketi devreye girerek hasar oranları belirlemekte ve yapılacak ödemleri belirtmektedir. Taşınma öncesinde hazırlanmakta olan poliçeler doğrultusunda tüm sıkıntılar giderilerek mağduriyet yaşanmamaktadır. 

Keçiören Nakliyat 2014