Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

                                                      KIBRIS NAKLİYAT

 

Nakliye bir şirket için stratejik değerde olan bir unsurdur. Çok sayıda hizmet sunan ve hizmet talep eden şirket bu alanda bulunur. Şirketler hakkında bilgi edinmek her zaman çok kolay olmamaktadır. Bu açığı fark etmiş olan şirketimiz hizmetlerinizi iyi bir şekilde sürdürmektedir. Hizmet alan ve veren çok memnun olmaktadır. Kuzey Kıbrıs Türk cumhuriyeti nakliye firması bulmak çok kolaydır. Mesela Kıbrıs nakliyat hemen bulabilirsiniz. Bu bizim firmamız ile ilgili her türlü bilgiye erişebilirsiniz. Taşımacılık sektöründe yaptığımız başarılı çalışmalar ile adımızı duyurmayı başarmaktayız. Tam zamanında nakliyat hizmeti vererek sizlere kusursuz bir hizmet sağlamaktayız. İstediğiniz miktardaki yükü gideceği yere tam zamanında ulaştırmaktayız.

 

Çeşitli büyüklüklerde araçlara sahibiz. Geniş, uzun ve iç hacmi büyük olan bu tırlar ile eşyanız kolayca taşımaktayız. Müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile her türlü detayı önceden düşünmekteyiz. Tam donanımlı bakımlı ve modern araçları ile hiçbir sorun yaşanmadan hızlı hizmet vermekteyiz. Her gün yapılan Kıbrıs nakliyat hizmetini bu konuda deneyimli elemanlar tarafından yapmaktayız. Sizlere kusursuz bir hizmet sağlamaktayız. Araç çeşitlerimiz ile çok yönlü hizmet sağlayabilecek yeteneğe sahip filomuz her türlü yük taşıma için uygundur. Firmamız tam donanımlı kapalı kamyonlarıyla, ev ve ofis taşıma işinde uzman ekip ve ekipmanları, modern araç filosu, çağdaş anlayışı ve iş bilir personellerimiz ile sizlere sorunsuz hizmet sunmaktayız. Yaptığımız tüm taşımaları çok iyi yapmaktayız.

 

Eşyalarınızı söz verdiğimiz tarihte teslim ediyoruz. Taşıma koşulları ve teslim süresi ile ilgili ayrıntılı bilgi için bizi aramanız yeterlidir. Kıbrıs nakliyat olarak taşıma işinizi kolayca yapmalıyız. Güvenli ve hızlı taşıma servisimiz eşyanızı, yükünüzü gün aşırı size teslim etmekteyiz. Biz her taşımayı yeni bir proje olarak ele almaktayız. Bu sayede her taşıma bize yeni bir deneyim ve daha önemlisi yeni bir müşteri kazanmaktadır. Tüm eşyalarınız evinizde ambalajlanarak taşınız ve olası her aksaklığı ortadan kaldırmaktayız. Nakliyat kapsamında uygun ücretler ile kaliteli ve profesyonel olarak yapılmaktadır. Siz de uygun fiyatlar ile bizim hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Keçiören Nakliyat 2014