Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

 ANKARA NAKLİYAT

Ankara ilinde ya da yakınlarında olan iller için artık taşınma konusu bir dert olmaktan çıktı. Çünkü herkesin evlerini ya da ofislerini rahat bir şekilde taşıması için güçlü bir firma olarak Keçiören evden eve nakliyat olarak hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizler için hizmet vermeye başladığımız andan bu yana olan zaman dilimleri incelenecek olur ise her şeyi sigortalı ve garantili bir şekilde gerçekleştiriyor olmamızdan dolayı en ufak bir sorun olmadığı dikkatleri çekecektir. Artık sizlerin de bu alanda olan sorunlarınızı bitirecek ve her istediğiniz an yanlarınızda yer alacağız. Ve her şeyin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için sizlerin de isteklerinize göre sigortalı bir şekilde ambalajlama işlemlerini de üstlenmekteyiz. Ambalajlama işlemleri sırasında;

 

·         Kaliteli patpat

·         Karton kutular

·         Koli bantları

·         Uzman ekip olarak ambalajlama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu işlemler sırasında her ne kadar ürünlerin kaliteli olmaları önemli olsa bile Ankara nakliyat içerisinde yer alan ve bu işlemleri gerçekleştirecek kişilerin uzman olması da önemlidir. Çünkü kaliteli şeyler her zaman alanında uzman olan kişilerin ellerinden çıkmaktadır.

 

Sizler de bu işlemleri bizlerden almayı tercih ediyorsanız sadece iletişim kısmından aramanız yeterli olacaktır. Bundan sonrasında gerekli olan her şey eksiksiz bir şekilde en kaliteli halleri ile sizler için sunulacaktır. Bir de sizlerin ekonomik dengelerine de dikkat ediyor olduğumuz için ekonomik fiyat politikalarına da dikkat ederek işlemleri sunuyoruz.

 

Bizlerden yardım almak istediğiniz an randevu tarihi anında verdiğiniz adrese uygun malzemeler ile geliyoruz. Burada her şeyin paketlemesini en düzgün şekilde yaparak sigortalama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sigortalama işlemlerinin olması işlemlerin daha güvenli ve eşyaların başlarına bir şey gelmesini en aza indirgemektedir. Eğer taşıma ya da paketleme sırasında aksi bir durum olur ya da karşılaşılır ise firma tarafından bunların karşılanması sağlanmaktadır. Paketlenen eşyaları üst katlardan indirmek için beden gücünden yararlanmak yerine daha çok asansörlü hizmetleri tercih ediyoruz. Bu sayede eşyaların bir yere çarparak kırılması ya da çizilmesi gibi sorunlar anında ortadan kalkmaktadır.

 

Gelen asansör sistemli makineler Ankara nakliyat aracılığı ile evlerinizin önüne düzgün ve sağlam bir şekilde kurularak eşyaların yüklenmesi yapılır. Asansörden alınan ürünler en son çelik kasa kapalı araçlara yüklenir ve yeni adrese götürülür. Burada eşyaları taşımak için tekrar asansör kurulur ve yeni adrese ürünler çıkartılır. Ev ya da ofis sahiplerinin istedikleri yerlere eşyalar bırakılır ve tek tek kontrolleri yapılır. Bu sayede sizler de uygun fiyatlar ile kaliteli bir hizmeti güçlü firmamızdan almış olursunuz.

 

Etiketler

Ankara Nakliyat
Keçiören Nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Şehir İçi Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Keçiören Nakliyat 2014