Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

KALİTENİZE YAKIŞIR KALİTELERDE HİZMETLER

 

İş yerlerinin taşınması evlere oranla biraz daha zor olmaktadır. Karışmaması hatta kaybolmaması gereken tüm evrakların en iyi şekilde toparlanması gerekmektedir. Sonrasında kullanılan masa, dolap, sandalye, klima, kombi gibi tüm eşyaların özenle paketlenerek muhafaza edilmesi gerekmektedir.  Özenle ofis taşımacılığı yapan ve işinde en iyilerden olan nakliyat kendisini tercih edenlere hiçbir pişmanlık yaşatmamaktadır.  Büyük üretim alanlarının kalbi olan ofislerde kullanılan farklı teknoloji aletlerinin zarar görmeden taşınması büyük titizlik gerektirmedir. En ufak sorunlar karşısında dahi büyük maddi zararların yaşanabileceği düşünülerek hareket edilmesi gerekmekte olup, aksi takdirde firma ile ofis sahipleri arasında tatsız durumlar yaşanması kaçınılmaz olacaktır.

 

Evden eve taşımacılık, eşya depolama, ofis taşıma, ofis depolama, parça eşya taşıma gibi tüm taşınmalar profesyonellik istemektedir. Ekibin deneyim ve tecrübesi, kullanılan ekipmanların yeterliliği, araçların bakımlı ve yeni olması sorun yaşanmaması adına önemli olmaktadır. Şehiriçi ya da şehirlerarası yapılacak olan taşınmalar için ofis taşımacılığı yapmakta olan nakliyata ait site üzerinden belirli bilgileri yazarak fiyat teklifleri alınabilmektedir. Hatta isim-soy isim, adres ve telefon numaraları bırakan kişilere kısa sürede dönüş yapılmakta olup, akıllarına takılan tüm sorulara ayrıntılı şekilde cevap verilmektedir. Sigortalı hizmetler sunmakta olan nakliyat müşterilerini bu konuda bilgilendirmekte ve hizmetin onlara getirilerini anlattıktan sonra poliçeyi hazırlamaları için sigorta ekspertizini eşyaların bulunduğu mekânlara yönlendirmektedirler.

 

Genellikle binaların en üst katlarında bulunan ofisler taşınmaları zorlaştırabilmektedir. Eşya asansörlerinin çalışmaması, eşyaların insan gücü ile taşınma çabası ne yazık ki bazı sorunlara davetiye çıkarabilmektedir. Fakat ofis taşımacılığı yapan nakliyat kullanmakta olduğu asansör sistemi sayesinde binalar kaç katlı olursa olsun kısa sürede eşyaların taşımasını gerçekleştirmektedir. Bu özel sistem kullanılmaya başlanıldığından bu yana işler büyük ölçüde kolaylaşmakta ve kısalan zaman sayesinde daha fazla kişiye hizmet sunma fırsatına sahip olunmaktadır.  Tüm bu özel hizmetler için yapılacak olan ödemelerin minimum seviyelerde olması da memnuniyet kazandırmakta ve bu özel hizmetlerden memnun kalanlar çevrelerinde bulunan herkese gerekli önerileri yapmaktadırlar. Bu özel hizmetin varlığını unutmadan kendi çabalarınız ile taşınma süreçlerini üstlenmemeli ve işi sahibine bırakmalısınız.


İstanbul, İzmir, Ankara nakliye firmaları, büyük şehirde yaşamanın getirdiği tecrübeyle, işlerini daha hızlı ve pratik bir şekilde yürütecek çözümler geliştirmektedir. Büyük şehirlerde nakliyat, diğer şehirlere oranla çok daha titiz ve profesyonelce yapılmalıdır.

Bu işi gerçekleştirecek olan kişilerin ise, özellikle yaşadıkları şehri çok iyi bilmeleri yararlı olacaktır. Eşyaların taşınması, yüklenmesi, indirilmesi gibi işlemlerde ne kadar titiz çalışılırsa çalışılsın, zaman zaman bazı problemler ortaya çıkabilir. Hem nakliye şirketi hem de müşteri için faydalı olacak bir sigorta anlaşması, iki tarafın da mağdur duruma düşmesini engelleyecektir. Ayrıca, bir güven ortamı yaratacak olan bu konu sayesinde nakliye firması, adını daha çok duyurma şansını da yakalayacaktır.

Oldukça zor bir iş olan nakliyat, büyük şehirlerde daha da zor hale gelmektedir. Yoğun trafik ve yüksek evler, işlerin hızlı ve pratik bir şekilde yürümesine engel oluşturacak etkenlerdir. Asansörlü taşımacılık gibi teknolojik gelişmeler ise, özellikle büyük şehirlerde, bu gibi problemlerin aşılmasına yardımcı olacak şeylerdir. Profesyonel çalışan, teknolojiye ayak uyduran bir nakliye firması, böyle bir ortamda adını duyuracaktır.

Keçiören Nakliyat 2014