Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

NAKLİYAT BİZİM İŞİMİZ

 

Uzak mesafe ya da yakın mesafe hiç fark etmeksizin eşyalar özenle paketlenerek eski yerlerinden alınıp, yeni yerlerine ulaştırılmaktadır. Ülkemizde bu konuda hizmet vermekte olan sayısız nakliyat firması bulunmaktadır.  Teknoloji ile uyumlu çalışan ve her daim kendisini geliştiren firmalar rakiplerine oranla daha geniş kitleye hitap etmektedirler. Özenle çalışan şehirlerarası nakliyat iki şehir arasında geçecek olan zaman diliminde kendilerini seçen müşterilerine minnetlerini göstermek adına büyük bir titizlikle çalışmaktadırlar. Her daim hazır halde beklemekte olan nakliyat bünyesinde bulunan ekip elemanlarının her birinin kendisine özel farklılıkları bulunmaktadır. Örneğin mobilyacılık alanında iyi olanlar zaman kaybetmeden sökülmesi gereken eşyaları sökerek paketlemelerini gerçekleştirmektedirler.  Aynı şekilde beyaz eşyalara da hizmet vermekte ve tüm eşyaların yeni mekânlarda kurulumlarını yapmaktadırlar.

 

Taşınacak kişiler elbette eşyalarının görüntülerinde hiçbir değişiklik olmamasını istemektedirler. Bu yüzden de taşmayı yapacak olan kişilerin başından ayrılmayarak paketlemelerin düzgün yapılması adına gerekli uyarıları yapmaktadırlar. Oysaki firmaları tercih ederken işinde profesyonel kişiler ile çalışıldığında bu tür durumlara hiç gerek kalmamaktadır. Ekip yapacağı işin neler olduğunu bilerek hizmetlerine başlamakta ve maksimum korumalar sağlamak adına ellerinden gelenin fazlasını yapmaya çalışmaktadırlar. Müşteri memnuniyetine önem veren ve eşyaları her daim kendi eşyaları gibi benimsemekte ola şehirlerarası nakliyat en ufak bir eşyanın dahi zarar görmemesi ve eşya sahiplerinin üzüntü yaşamamaları adına işlerine gerekli özeni göstermektedir.

 

Teknoloji çağını yaşadığımız şu günlerde bizlere zamandan tasarruf ettiren her türlü ekipmanlara karşı ayrı bir ilgi duyarız. İşleri kolaylaştıran, çalışanların daha az yorulmalarını sağlayan ürünler arasında yer alan asansör sistemi şimdilerde nakliyat sektörü için önemli bir parça olmaktadır. Kısa sürede binaların dış cephelerine kurulmakta olan sistem taşınmalarda ekibin üzerinden büyük yük almaktadır. Yine aynı şekilde eşyaları dar merdiven aralıklarında kurtararak taşınmalarda kırılıp çizilmemelerini sağlamaktadır. Her taşınmanın kendisine özel planını çıkartmakta olan şehirlerarası nakliyat özellikle de müşterilerine vermiş olduğu uygun fiyat teklifleri ile memnuniyet kazanmaktadır. Bütçelerinin bu uygun fiyatlar sayesinde zorluk yaşamayacağının bilincinde olan herkes eşyalarını nakliyata teslim ederek kendileri normal günlük işlerine devam etmektedirler.

(0312) 381 08 08

(0537) 955 47 42

Etiketler

Ankara Nakliyat
Keçiören Nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Şehir İçi Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Keçiören Nakliyat 2014