Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık.''

NEDEN Mİ BİZ?

 

“Mal canın yongasıdır derler”. Bu yüzden de yüklü ödemeler yaparak aldığımız eşyaların zarar görmemesini isteriz. Özellikle bayanlar koltuk takımlarını, halılarını, dolaplarını, beyaz eşyalarını kısacası her bir parçalarını kullanırken deforme olmamaları adına büyük özen gösterirler.  Eşyaların tümünün maddi ve manevi değerleri olduğunun bilincinde olan şehiriçi nakliyat kendisinden eşyalarını taşıma talebinde bulunan müşterilerine büyük bir özenle yaklaşmaktadır. Taşınmalar öncesinde ilk olarak eşyaları özenle incelemekte olan ekip sonrasında gerekli olan ekipmanların hazırlığını yaparak tüm eşyaların en iyi şekilde korunmalarını ve ufak bir darbeden dahi etkilenmemelerini sağlamaktadır. Yeniliklere açık olan ve her zaman kendisini geliştiren nakliyat ülkenin hangi noktasına olursa olsun tek bir gün içerisinde arzu edilen hizmeti sunmaktadır.

 

Yatak odası dolabı, çocuk odası dolabı, yemek masası, konsol ve beyaz eşyaların dilinden anlayan kişiler tarafından sökülüp monte edilmeleri gerekmektedir. Yanlış sökülecek olan eşyaların yeniden toparlanması zor olacak hatta dönüşü olmayan sorunlar yüzünden kullanılamayacak hale gelebileceklerdir. Bu tür durumlara aman vermeyen şehiriçi nakliyat mobilya konusunda deneyimli olan elemanları sayesinde eşyaların kurulum ve montajlarını da üstlenmektedir. Müşterileri oldukça hoşuna giden bu durum hemen gereksiz zaman kayıplarının yaşanmaması hem de ekstra ödemeler yapılmaması adına da oldukça önemli bir hizmet olmaktadır. Nakliyat bünyesinde bulunan araçlarda farklı ebat çeşitliliğine sahip olup, bu sayede aynı gün içerisinde büyük ebatlı araçlar ile iki ev eşyası birden aynı şehre rahatlıkla taşınabilmektedir.

 

Nakliyata ait olan web sitesi üzerinde iletişim bilgilerinin yanı sıra hizmetleri hakkında tüm bilgilerde yer almaktadır. Örneğin günler öncesinden yapılacak olan taşınmaların tarihleri sayfa üzerinde belirtilmekte ve aynı istikamete eşya taşıyacak ya da gidilecek olan istikametten eşyalarını nakliyattın bulunduğu şehre taşımak isteyenler gerekli iletişime geçmektedirler. İki kişinin anlaşarak aynı araç ile taşınmalarını gerçekleştirmek istemesi de mümkün olmakta ve bu sayede eşya sahiplerinin yapacağı ödemelerde yarıya düşmektedir. Müşterilerinin menfaatlerine işler yapan şehiriçi nakliyat onların arzu ettiği doğrultuda çalışmaların devam etmekte ve işlerin aksamaması ve gereksiz mağduriyetler yaşamamaları adına ellerinden gelenin fazlasını yapmaktadırlar.

(0312) 381 08 08

(0537) 955 47 42

Etiketler

Ankara Nakliyat
Keçiören Nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Şehir İçi Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Keçiören Nakliyat 2014